DIIVANILAUD ELECTRA

Minimalistlikus stiilis praktiline ja pilkupüüdev diivanilaud Electra annab teie elutoale õhulisust. 

Electra plussidest võib eelkõige rõhutada, et lauaplaadi viimistlus meenutab naturaalset puitu ning ümarad nurgad ei ole ka pere pisematele ohtlikud.

Rohkem infot

89,00 €

Järelmaksu kalkulaator

Summa
Sissemakse %
Periood kuud
 
Sissemakse
Kuumakse
Teenuse pakkujaks on Holm Bank AS. Tutvu Liisi järelmaksu tingimustega klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 41,30% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 350€, lepingu periood 12 kuud. Intress aastas 20%,lepingutasu 10€ või 2% lepingusummast.

Inbank kalkulaator

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Diivaniparadiis OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 500 €. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 30,08 % aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, lepinguperiood kuudes 12, fikseeritud intressimäär esimesed 6 kuud 0% ja edasi 10,9% aastas arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 2,9€, igakuine osamakse 47,74€. Krediidi kogukulu 572,79 €. Krediidiandjaks on Inbank AS.

Lisainfo

Kõrgus:45 cm
Laius:120 cm
Pikkus:60 cm

Rohkem infot

Diivanilaud Electra omadused:

  • Lauaplaadid on valmistatud kvaliteetsest MDF-plaadist, viimistlusega San Remo tamm.
  • Minimalistlikud lauajalad on musta pulbervärviga viimistletud metallist.
  • Kerge kombineerida ja sobitada.
  • Toote tarneaeg 4-6 nädalat.
  • Mõõdud: laius 120 cm, pikkus 60 cm ja kõrgus 45 cm.

MDF plaat
Valmistatakse kuivmeetodil, mis tähendab puidu peeneks jahvatamist kahe ketta vahel. Seejärel pressitakse peeneks jahvatatud puidu ja sideaine segu sobiva temperatuuri juures kokku.

MDF plaadil on parem pinnakvaliteet ning ka servad on hõlpsamini töödeldavad kui puitlaastplaadil. MDF plaadi siledat pinda on väga lihtne hooldada ja puhastada kergelt niiske lapiga.

Seonduvad tooted