NURGADIIVANVOODI CANDY

Oma elegantse vormiga sobitub Candy igasse interjööri. Ta vajab vähe hoolt, sest nii istme- kui seljapadjad on kinnised. 

Candy on ainus kõrgetel jalgade nurgadiivanvoodi Diivaniparadiisi valikus.

Fotol kangas Melva 70.

Rohkem infot

859,00 €

Järelmaksu kalkulaator

Summa
Sissemakse %
Periood kuud
 
Sissemakse
Kuumakse
Teenuse pakkujaks on Holm Bank AS. Tutvu Liisi järelmaksu tingimustega klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 41,30% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 350€, lepingu periood 12 kuud. Intress aastas 20%,lepingutasu 10€ või 2% lepingusummast.

Inbank kalkulaator

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Diivaniparadiis OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 500 €. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 30,08 % aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, lepinguperiood kuudes 12, fikseeritud intressimäär esimesed 6 kuud 0% ja edasi 10,9% aastas arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 2,9€, igakuine osamakse 47,74€. Krediidi kogukulu 572,79 €. Krediidiandjaks on Inbank AS.

Lisainfo

Kõrgus:84 cm
Laius:253 cm
Sügavus:93 cm
Pikkus:160 cm
Magamisosa mõõt:134x210 cm

Rohkem infot

Mugav ja stiilne nurgadiivanvoodi on originaalne ja lihtne ning sobib kasutamiseks igasse interjööri - koju, restorani või ärihoonesse.

Candy nurgadiivanvoodi tootekirjeldus: 

  • Mugav ja kõrge kvaliteediga kodumaine nurgadiivan on valmistatud täispuidust karkassile.
  • Istmeosas on kasutatud sik-sak vedrustust ning porolooni.
  • Kaetud hea vastupidavusega kangaga Melva 70.
  • Diivani nurgapoolsus on valitav.
  • Nurgadiivani nurk valitakse nii, et seistakse näoga diivani poole ja valitakse kumma käe poole soovitud nurk jääb.
  • Tagamaks diivani kanga hea välimuse paljudeks aastateks, soovitame kasutada hooldusvahendeid. Siin saate tutvuda Nano hooldusvahenditega
  • Tellimisel tarneaeg 4-6 nädalat.
  • Diivanit saab tellida ka teiste kangastega ja sel juhul algab hind 859€-st. Tutvuge kangavalikuga Diivaniparadiisi kauplustes.

Seonduvad tooted