KUMMUT STONNO KM2 Vaata suuremalt

KUMMUT STONNO KM2

KM2

Uue Stonno sarja loomisel on disainer kasutanud kõrgeläikega valget ja lamineeritud MDF-plaati ning aktsendina on esemetel mustast metallist jalad.

Modernse Stonno tooteid on hõlbus kombineerida ning need on minimalistliku sisekujundusega ruumis omapäraseks täienduseks.

Rohkem infot

409,00 €

Järelmaksu kalkulaator

Summa
Sissemakse %
Periood kuud
 
Sissemakse
Kuumakse
Teenuse pakkujaks on Holm Bank AS. Tutvu Liisi järelmaksu tingimustega klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 41,30% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 350€, lepingu periood 12 kuud. Intress aastas 20%,lepingutasu 10€ või 2% lepingusummast.

Inbank kalkulaator

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Diivaniparadiis OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 500 €. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 30,08 % aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, lepinguperiood kuudes 12, fikseeritud intressimäär esimesed 6 kuud 0% ja edasi 10,9% aastas arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 2,9€, igakuine osamakse 47,74€. Krediidi kogukulu 572,79 €. Krediidiandjaks on Inbank AS.

Lisainfo

Kõrgus:75 cm
Laius:180 cm
Sügavus:45 cm

Rohkem infot

Stonno toodete omadusi:

  • Esemete pealispind on kaetud kõrgläikega.
  • Esipaneelid ja küljed on valmistatud lamineeritud MDF-plaadist.
  • Modernne valge ja halli kombinatsioon.
  • Esemetel on kõrged metallist jalad, mis on viimistletud musta pulbervärviga.
  • Tooted on tarnepakendis osadena ja vajavad kokkupenemist.
  • Tarneaeg 4-6 nädalat.
  • Kummutil KM2 on 3 sahtlit ja 2 kappi, milles kummaski on 1 vaheriiul.

MDF plaat
Valmistatakse kuivmeetodil, mis tähendab puidu peeneks jahvatamist kahe ketta vahel. Seejärel pressitakse peeneks jahvatatud puidu ja sideaine segu sobiva temperatuuri juures kokku.

MDF plaadil on parem pinnakvaliteet ning ka servad on hõlpsamini töödeldavad kui puitlaastplaadil. MDF plaadi siledat pinda on väga lihtne hooldada ja puhastada kergelt niiske lapiga.

Seonduvad tooted