OneSystem plekieemaldi 100ml Vaata suuremalt

NANO OneSystem plekieemaldi 100ml

13,50 €

Järelmaksu kalkulaator

Summa
Sissemakse %
Periood kuud
 
Sissemakse
Kuumakse
Teenuse pakkujaks on Holm Bank AS. Tutvu Liisi järelmaksu tingimustega klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 41,30% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 350€, lepingu periood 12 kuud. Intress aastas 20%,lepingutasu 10€ või 2% lepingusummast.

Inbank kalkulaator

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Diivaniparadiis OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 500 €. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 30,08 % aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, lepinguperiood kuudes 12, fikseeritud intressimäär esimesed 6 kuud 0% ja edasi 10,9% aastas arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 2,9€, igakuine osamakse 47,74€. Krediidi kogukulu 572,79 €. Krediidiandjaks on Inbank AS.

Rohkem infot

Toote kirjeldus: tõhus vahend raskestieemalduvate plekkide eemaldamiseks (vein, pastapliiatsi plekid...jne) 

Toote omadused: eemaldab nikotiini-, rasva-, õli-, tindi- ja muud plekid nahalt, tekstiililt, vaipadelt, katetelt, jne.  Antud toode sai testitud tuntud saksamaa instituudi poolt ning kõik plekid said edukalt eemaldatud  99,9%. Toote kasutamine on absoluutselt ohutu  kuna ei sisalda lahusteid ega sarnast ja on täiesti bioloogiliselt  lagunev.Õigel kasutamisel toode ei kahjusta töödeldavat pinda. Toote värske aroom võtab ära vanade esemete (vana mööbel, voodid, vaibad jms) kopitanud lõhna.Kasutuskohad: sobib kõikidele materjalidele ja pindadele. Keskmine kulu: vastavalt mustusastmele. Kasutamine: Vahendit on soovitav plekile kanda pihustades. Mitte hõõruda, kuna see võib kahjustada pinna struktuuri.  Kui pind saab kahjustatud –  ei ole plekki enam võimalik eemaldada.  Pihustada otse plekile, lasta mõned minutid vastavalt mustusastmele toimida ja svammi abil mustus kergelt lahustada. Lõpuks hästiimava puuvillalapiga pühkida lahustunud mustus ning loputada rohke veega.  Protsessi võib korrata 2-3 korda. Koostis: 5-15% mitteioonseid pindaktiivseid aineid <5% anioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaine LIMONEEN. Säilitamine: Hoida kuivas, jahedas (mitte külmas!) kohas, tihedalt suletuna originaalpakendis. Hoiu- ja transportimistemperatuur +5°C  kuni +40°C. Sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab keskmiselt 24 kuud. Avatud toode kasuta ära 12 kuu möödudes. 

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitsekindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. R36/37/38:Ärritab silmi, hingamiselundeid ja nahka. S26:Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole.