NARIVOODI NEW OPTIONS komplekt

376VODNARNEWOPT

Narivoodikomplekt New Options pakub suurepärast lahendust lastetoa sisustamiseks.

Komplekti kuulub trepiga ja sahtlitega nari, kirjutuslaud ja lisavoodi. Esemeid on võimalik erinevalt paigutada ja seetõttu sobib komplekt väikelapsest teismeeani.

Multifunktsionaalsed mööbliesemed annavad laialdased kombineerimisvõimalused. Nari on varustatud USB pesaga, tänu millele saab kirjutuslaua taga vaadata lemmikfilmi või voodis kuulata lemmikmuusikat.

Komplekti saab kasutada aastaid.

Tarneaeg: Saabub augustis

Rohkem infot

999,00 €

1 249,00 €

-250,00 €

Järelmaksu kalkulaator

Summa
Sissemakse %
Periood kuud
 
Sissemakse
Kuumakse
Teenuse pakkujaks on Holm Bank AS. Tutvu Liisi järelmaksu tingimustega klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 41,30% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 350€, lepingu periood 12 kuud. Intress aastas 20%,lepingutasu 10€ või 2% lepingusummast.

Inbank kalkulaator

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Diivaniparadiis OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 500 €. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 30,08 % aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, lepinguperiood kuudes 12, fikseeritud intressimäär esimesed 6 kuud 0% ja edasi 10,9% aastas arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 2,9€, igakuine osamakse 47,74€. Krediidi kogukulu 572,79 €. Krediidiandjaks on AS Inbank Finance.

Rohkem infot

New Options komplekti omadused:

  • komplekti kuulub nari mõõtmetega 256,4 cm*190,9 cm*100,8 cm (pikkus*kõrgus*laius), kirjutuslaud mõõtudega 103,9 cm*60,0 cm*73,5 cm (laius*sügavus*kõrgus), trepp koos sahtlitega ja voodi mõõtmetega 98 cm*205,6 cm*99,5 cm (laius*pikkus*peatsi kõrgus).
  • Voodile ja narile sobib madrats mõõtudega 90*200 cm. Madratsid ei kuulu hinna sisse.
  • Meie madratsite valiku leiate SIIT
  • kirjutuslauda saab paigutada erinevasse külge. Kirjutuslaual on 2 siinidel sahtlit.
  • kõiki mööblimooduleid saab paigutada peegelpildis.
  • valmistatud vastupidavast, töökindlast ja lapsesõbralikust MDF-plaadist, mida on hõlbus hooldada veidi niisutatud lapiga.

MDF plaat

  • Valmistatakse kuivmeetodil, mis tähendab puidu peeneks jahvatamist kahe ketta vahel. Seejärel pressitakse peeneks jahvatatud puidu ja sideaine segu sobiva temperatuuri juures kokku.
  • Valge MDF plaat ei muutu aja jooksul kollaseks, mis on iseloomulik värvitud männipuidule.
  • MDF plaadil on parem pinnakvaliteet ning ka servad on hõlpsamini töödeldavad kui puitlaastplaadil. MDF plaadi siledat pinda on väga lihtne hooldada ja puhastada kergelt niiske lapiga.

Seonduvad tooted