MADRATS FRESCO 140x200 cm

604MADFRE140200

Suurepärase, luksusliku ja tugeva Fresco madratsi eripära seisneb kahes erinevate omadustega pooles - talvepool ja suvepool. Talvepoole ülemine kiht on kaetud naturaalse lambavillaga ning see kiirgab mõnusalt soojust, kuid samas ei aja higistama. Suvepoole ülemine kiht on töödeldud spetsiaalse külmaainega, mis jahutab keha palavatel suvepäevadel. Madratsi pocket-vedustus on kaetud 4-kihilise porolooniga, millest pealmine on elastne Memory foam vahukiht.


Tarneaeg: 2-5 tööpäeva või LAOST KOHE KÄTTE!

Rohkem infot

479,00 €

Järelmaksu kalkulaator

Summa
Sissemakse %
Periood kuud
 
Sissemakse
Kuumakse
Teenuse pakkujaks on Holm Bank AS. Tutvu Liisi järelmaksu tingimustega klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 41,30% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 350€, lepingu periood 12 kuud. Intress aastas 20%,lepingutasu 10€ või 2% lepingusummast.

Inbank kalkulaator

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Diivaniparadiis OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 500 €. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 30,08 % aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, lepinguperiood kuudes 12, fikseeritud intressimäär esimesed 6 kuud 0% ja edasi 10,9% aastas arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 2,9€, igakuine osamakse 47,74€. Krediidi kogukulu 572,79 €. Krediidiandjaks on Inbank AS.

Lisainfo

Kõrgus:37 cm
Laius:140 cm
Pikkus:200 cm

Rohkem infot

 
Fresco madratsi tooteomadused:
  • Fresco madratsis on kasutatud pocket vedrusüsteemi (250 vedru/m2 kohta), vedrutraadi jämedus 2 mm. Pocket-madratsitel on iga madratsivedru paigutatud eraldi kangast kotti ning vedrud ei ole omavahel ühenduses. Nii ei liigu kogu madratsi pind, kui inimene sellel lamab, vaid vetrub keharaskuse all ainult see osa, millele konkreetselt keharaskus langeb.
  • Madratsi vedrustuse peal on 4 porolooni kihti, millest pealmine on Memory foam viskooselastaan vahtporoloon.
  • Madratsi pealmine kangas on vastupidavast stretch kangast. Stretch kangas järgib pööramise ajal keha kontuure.
  • Madratsi sees olevat vedruplokki kaitseb külgedelt 5 cm kvaliteetne HR poroloon, mis ei lase vedrudel ära vajuda ja tänu sellele on ka lihtsam madratsi külje pealt tõusta.
  • Kasutamiseks on kaks külge - suvepool ja talvepool. Suvepoole pealmine kiht on töödeldud spetsiaalse külmaainega, mis jahutab keha palavatel suvepäevadel. Talvepoole pealmine kiht on kaetud naturaalse lambavillaga ning see kiirgab mõnusalt soojust, kuid samas ei aja higistama.

  • Lukuga eemaldatav kattemadrats
  • Madratsi kõrgus 33 cm.

Seonduvad tooted