MADRATS COOL FLOW DELUX 160x200 cm

375MADCOFODELU160200

Luksuslik, pardi sulgedest sisuga, 5-tsoonilise kolmekihilise pocket-vedrustuse ja viskooskiust mäluvahuga pealispinnaga, tugev ja toetav madrats Cool Flow Delux on kõige uuem madrats meie valikus. Ainulaadne, naturaalse õhu ventileerimissüsteemiga madrats sobib ka suurema kehakaaluga  inimesele, kes hindab head elukvaliteeti ja sügavat rahulikku und. 

Spetsiaalne, eritasandiline vedrude paigaldus aitab optimeerida madratsi liikumist külje keeramisel ning tagab selle, et erineva kehakaaluga ning -kujuga inimesed naudivad koos rahulikku und.

Rohkem infot

1 199,00 €

Järelmaksu kalkulaator

Summa
Sissemakse %
Periood kuud
 
Sissemakse
Kuumakse
Teenuse pakkujaks on Holm Bank AS. Tutvu Liisi järelmaksu tingimustega klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 41,30% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 350€, lepingu periood 12 kuud. Intress aastas 20%,lepingutasu 10€ või 2% lepingusummast.

Inbank kalkulaator

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Diivaniparadiis OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 500 €. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 30,08 % aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, lepinguperiood kuudes 12, fikseeritud intressimäär esimesed 6 kuud 0% ja edasi 10,9% aastas arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 2,9€, igakuine osamakse 47,74€. Krediidi kogukulu 572,79 €. Krediidiandjaks on Inbank AS.

Lisainfo

Kõrgus:37 cm
Laius:160 cm
Pikkus:200 cm

Rohkem infot

 Cool Flow Delux madratsi tooteomadused:
 • Cool Flow madratsis on kasutatud pocket-vedrusüsteemi (250 vedru/m2 kohta), vedrutraadi jämedus 2 mm.
 • Pocket-madratsitel on iga madratsivedru paigutatud eraldi kangast kotti ning vedrud ei ole omavahel ühenduses.
Nii ei liigu kogu madratsi pind, kui inimene sellel lamab, vaid vetrub keharaskuse all ainult see osa, millele konkreetselt keharaskus langeb.
 • Madratsi vedrustuse peal on 4 porolooni kihti, millest pealmine on 5 cm-paksune Memory foam viskooselastaan vahtporoloon.
 • Madratsit katab vastupidavast viskooskiust pealiskihiga stretch kangast. Stretch kangas järgib pööramise ajal keha kontuure.
 • Pealisriie on töödeldud bakterivastaseks.
 • Madratsi sisuks on kasutatud pardisulgi.
 • Spetsiaalne madratsisse ehitatud jahutav süsteem laseb kehal hingata ega tekita liigset higistamist.
 • Madratsi sees olevat vedruplokki kaitseb külgedelt 5 cm kvaliteetne HR poroloon, mis ei lase vedrudel ära vajuda ja tänu sellele on ka lihtsam madratsi külje pealt tõusta.
 • Tänu madratsi tugevale 5-tsoonilisele ja 3-kihilisele pocket-vedrustusele saavad madratsil samaaegselt magada erineva kehakaaluga inimesel.
Madrats jälgib kehakontuure ning pocket-vedrustus toetab keha just sealt, kuhu konkreetselt keharaskus langeb. 
 • Madrats ei vetru ega sega külje keeramisel teist magajat.
 • Madratsi kõrgus 37 cm.
 • Madratsi tarneaeg 4-6 nädalat

Seonduvad tooted