RIIDEKAPP FOX

337RDKW2QS823E71120

Laitmatu disainiga säravvalge, mati pinnaga riidekapp Fox on ehteks igale kodule.

Fox riidekapi sile pealispind on kergesti hooldatav ning kvaliteetsest MDF-materjalist.

Toodete kombineerimine on imelihtne, sest valge on ajatu.

Rohkem infot

259,00 €

Järelmaksu kalkulaator

Summa
Sissemakse %
Periood kuud
 
Sissemakse
Kuumakse
Teenuse pakkujaks on Holm Bank AS. Tutvu Liisi järelmaksu tingimustega klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 41,30% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 350€, lepingu periood 12 kuud. Intress aastas 20%,lepingutasu 10€ või 2% lepingusummast.

Inbank kalkulaator

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Diivaniparadiis OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 500 €. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 30,08 % aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, lepinguperiood kuudes 12, fikseeritud intressimäär esimesed 6 kuud 0% ja edasi 10,9% aastas arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 2,9€, igakuine osamakse 47,74€. Krediidi kogukulu 572,79 €. Krediidiandjaks on Inbank AS.

Lisainfo

Kõrgus:201 cm
Laius:170 cm
Sügavus:61 cm

Rohkem infot

Moodsat, laitmatu disainiga Fox riidekappi on kerge sobitada.

Omadused:

  • Valmistatud vastupidavast MDF plaadist.
  • Tarneaeg 2-5 tööpäeva.
  • Saadaval piiratud koguses.
  • Toode on tarnepakendis osadena ja vajab kokkupanemist.
  • Mööbel valmistatakse Poolas.

MDF plaat

Valmistatakse kuivmeetodil, mis tähendab puidu peeneks jahvatamist kahe ketta vahel. Seejärel pressitakse peeneks jahvatatud puidu ja sideaine segu sobiva temperatuuri juures kokku.

Valge MDF plaat ei muutu aja jooksul kollaseks, mis on iseloomulik värvitud männipuidule. MDF plaadil on parem pinnakvaliteet ning ka servad on hõlpsamini töödeldavad kui puitlaastplaadil. MDF plaadi siledat pinda on väga lihtne hooldada ja puhastada kergelt niiske lapiga.

Seonduvad tooted