TEKK DELUX Vaata suuremalt

TEKK DELUX

Hanesulgedest tekid on kvaliteeti armastava kliendi kindel valik.
Esmapilgul kindlasti natukene krõbedama hinna poolest silmajääval tekil on oma kaaslaste ees ka mitmeid eeliseid: 


1. Temperatuur- mõjutab oluliselt inimese unekvaliteeti. Veelindudel- nii ka hanesulgedel, on maksimaalne hingavus.  Suled on looduse poolt kohandunud reageerima kiirelt temperatuurimuutustele. Seega hoiab tekk sind talvel soojas ning suvel laseb kehal hingata. 

2.Vastupidavus: Sünteetiliste tekkide sisu kipub aastatega kogunema ühte kohta, mis muudab teki ebamugavaks. Suleteki üheks kindlaks eeliseks on tema sisu kvaliteet läbi aastate, mis tähendab, et tekk on ka 3 aasta pärast sama kohev ja lendlev. 

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva või LAOST KOHE KÄTTE

Rohkem infot

179,00 €

Järelmaksu kalkulaator

Summa
Sissemakse %
Periood kuud
 
Sissemakse
Kuumakse
Teenuse pakkujaks on Holm Bank AS. Tutvu Liisi järelmaksu tingimustega klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 41,30% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 350€, lepingu periood 12 kuud. Intress aastas 20%,lepingutasu 10€ või 2% lepingusummast.

Inbank kalkulaator

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Diivaniparadiis OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 500 €. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 30,08 % aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, lepinguperiood kuudes 12, fikseeritud intressimäär esimesed 6 kuud 0% ja edasi 10,9% aastas arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 2,9€, igakuine osamakse 47,74€. Krediidi kogukulu 572,79 €. Krediidiandjaks on Inbank AS.

Rohkem infot

TOOTEINFO: 

*Sisu: 30% udusuled 70% purustatud hanesuled 

*Pealiskangas: puuvill