COCO NURGADIIVAN 4 Vaata suuremalt

NURGADIIVAN COCO 4

Vastupidav, mugav ning stiilne Coco mooduldiivan.

Coco mooduldiivanit on võimalik ise enda soove ja vajadusi arvestades moodulitest kokku panna. Võimalik on valida paljude erinevate kangaste ja ka nahkkatte vahel. Valikus on erinevas toonis puidust jalad kõrgusega 15 cm. Coco diivani käetoe saab valida viie erineva vahel, mis annab võimaluse teha valik vastavalt kodusele stiilile.

Coco laia kangavaliku ja kombineermisvõimalustega ootame teid tutvuma Diivaniparadiisi kauplustesse üle Eesti.

Rohkem infot

1 295,00 €

Järelmaksu kalkulaator

Summa
Sissemakse %
Periood kuud
 
Sissemakse
Kuumakse
Teenuse pakkujaks on Holm Bank AS. Tutvu Liisi järelmaksu tingimustega klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 41,30% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 350€, lepingu periood 12 kuud. Intress aastas 20%,lepingutasu 10€ või 2% lepingusummast.

Inbank kalkulaator

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Diivaniparadiis OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 500 €. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 30,08 % aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, lepinguperiood kuudes 12, fikseeritud intressimäär esimesed 6 kuud 0% ja edasi 10,9% aastas arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 2,9€, igakuine osamakse 47,74€. Krediidi kogukulu 572,79 €. Krediidiandjaks on Inbank AS.

Lisainfo

Kõrgus:85 cm
Laius:291 cm/230 cm
Sügavus:91 cm, istumissügavus 58 cm
Istumiskõrgus:44 cm

Rohkem infot

Lihtne, mugav ning stiilne Coco mooduldiivan.

Coco nurgadiivani tooteomadused:

  • Nurgadiivanid mahutavad istuma rohkem inimesi ja olenevalt ruumi kujust, võib nurgadiivan pakkuda parimat asendit teleri vaatamiseks, üksteisega suhtlemiseks.
  • Mugav ja kõrge kvaliteediga kodumaine nurgadiivan on valmistatud täispuidust karkassile.
  • Istmeosas on kasutatud sik-sak vedrustust ning porolooni.
  • Kaetud hea vastupidavusega kangaga. Kodulehel märgitud hind kehtib 1. kangagrupi kangastele.
  • Tagamaks diivani kanga hea välimuse paljudeks aastateks, soovitame kasutada hooldusvahendeid. Siin saate tutvuda Nano hooldusvahenditega.

Suurem kattematerjalide valik meie kauplustes, vaadake asukohta siit

Tellimisel tarneaeg 6-8 nädalat.

Seonduvad tooted