E-POE TELLIMISTINGIMUSED

1. TELLIMISTINGIMUSED

1.1. Käesolevad tellimistingimused (edaspidi „Tingimused“) kehtivad müügilepingutele (edaspidi „Leping“), mis sõlmitakse tellimuse alusel internetis aadressil www.paradiis.ee asuvast Diivaniparadiis OÜ internetipoest kaupa telliva isiku (edaspidi „Klient“) ning Diivaniparadiis OÜ (edaspidi „Diivaniparadiis“) vahel.
1.2. Tellimusi saavad esitada üksnes isikud, kes on 18-aastased või vanemad , kes ei ole eestkoste all, ning kes omavad Eestis püsivat elukohta.
1.3. Diivaniparadiisil on õigus Tingimusi ühepoolselt igal ajal muuta. Muudetud Tingimused kehtivad üksnes tellimuste suhtes, mis on esitatud pärast Tingimuste muutmist, kui Lepingus ei ole sätestatud teisiti.

2. KAUBA HIND JA POSTIKULU

 2.1. Kaupade koguhind on esitatud Diivaniparadiisi e-poes. Diivaniparadiisi e-poes toodud kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu. Diivaniparadiis jätab endale õiguse korrigeerida hindu seoses maksude või valuutakursside järsu muutusega.
2.2. Allahindlused kehtivad Diivaniparadiisi e-poes kindlaks määratud perioodil ning kuni kaupa jätkub.
2.3. Kauba hinnale lisandub ühekordne saatekulu 29€, mis sisaldab käibemaksu. Kui klient valib kauba tarneviisiks „Tulen ise järgi“ ei lisandu transpordi tasu.

2.4. E-poes saab maksta valitud kauba eest pankade e-pangalingi kaudu. Kauba eest saab tasuda ülekandega või järelmaksuga. Järelmaksu tingimusi vaata siit.

2.5. Kauba hind või kauba saadavus võib reaalajas muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused. Diivaniparadiisil on õigus e-poe vahendusel lepingust taganeda, kui kaup on laost otsa saanud, kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu.

3. OSTUKORV JA TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1. Valige välja Teile sobivad tooted ning lisage need ostukorvi. Tellimust saab vormistada külalisena(ühekordne ost, kus andmed salvestatakse ainult üheks ostuks) kui ka püsikliendina.Tellitav kogus on vaikimisi 1. Ostukorvis saate tellitavate toodete kogust muuta, vajutades “+“ saate kogust suurendada, vajutades “-“ saate kogust vähendada või toote eemaldada. Seejärel vajutage nuppu VORMISTAN TELLIMUSE. Kui olete täitnud kontaktandmete ankeedi, siis klikkige nupule ESITA TELLIMUS. Edasi valige endale sobiv transpordi ja maksmise viis.

3.2. Tellimus jõustub ja toote tarneaeg algab alates hetkest kui olete sooritanud ettemakse kuni 50% tellimuse kogumaksumusest või sissemakse/esimese osamakse järelmaksu lepingu puhul. Juhul kui tellimuse eest ei tasuta 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse tegemisest, tellimus tühistatakse.

3.3. Nädalavahetusel tehtud tellimusi käsitleme esmaspäeval.

4. KAUBA KOHALETOIMETAMINE

4.1. Pakume oma klientidele kahte erinevat transportteenust. Üle Eesti transport maksab 29€. Kaup toimetatakse maja välisukseni, ei sisalda hoonesisest logistikat.Tellimise käigus on võimalik valida Diivaniparadiisi kaupluse ladu.

Laod asuvad:

  • Pärnu mnt. 238, Tallinn

  • Tallinna mnt. 52, Narva

  • Riia 136, Tartu

  • Pae 1, Pärnu

  • Haljala tee 4, Rakvere

  • Tallinna tn. 61, Kuressaare

  • Leola 53, Viljandi

  • Teeninduse tee 10 Tõrvandi, Ülenurme

Kaup väljastatakse e-poe keskonnas välja prinditava arve ning isikut tõendava dokumendi alusel. Kui kaubale tuleb järgi kolmas isik keda pole tellimusel märgitud, palume sellest teavitada info@paradiis.ee .

5. KAUBA TAGASTAMINE

5.1. Kliendil on õigus sidevahendi abil sõlmitud Lepingust taganeda 14 päeva jooksul arvates kauba kättesaamisest. Juhul, kui kaup saadetakse mitme pakiga, on Kliendil õigus Lepingust taganeda 14 päeva jooksul arvates viimase paki kättesaamisest.

5.2.Tagastatav kaup ei tohi olla kahjustatud ega kasutatud, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veenduda, on Kliendil võimalus enne ostu sooritamist külastada meie kauplust. Kaupade tagastamise postikulud kannab Klient.

5.4. Kauba peab klient müüjale tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.

5.5. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Tagastamisõigus puudub kaubal, mis on valmistatud arvestatdes tarbija isiklike vajadusi või mis on valmistatud tarbija esitatud tingimuste kohaselt.

Kauba tagastamiseks saatke e-kiri aadressile info@paradiis.ee . Kirjas peab olema järgmine info: tagastatav kaup, tellimuse number ning arveldusarve number, kuhu raha tagastada. Kauba eest tasutud summa(va. transport) tagastatakse ostja arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest müüjani.

6. DIIVANIPARADIISI TAGANEMISÕIGUS

6.1.Diivaniparadiisil on õigus Kliendiga sõlmitud Lepingust taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida, muu hulgas kaubavarude lõppemise tõttu. Diivaniparadiis informeerib Klienti Lepingust taganemisest esimesel võimalusel kas telefoni, e-posti või posti teel. Juhul, kui Sa oled tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Diivaniparadiis ostuhinna hiljemalt 14 päeva jooksul.

7. PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

7.1. E-poes sõlmitavale lepingule kehtivad kõik tavalepingule kehtivad nõuded.

7.2. E-poes ostetud kauba puhul on müüja kohustus vastutada asjal ilmnenud lepingutingimustele mittevastavuse eest kahe aasta jooksul alates toote üleandmisest kliendile.

7.3. Toote puuduse ilmnemise korral tuleb saata vastavasisuline kiri info@paradiis.ee

ning kirjeldada avastatud puudust, võimalusel lisada pilt. Kirjas tuleb ära märkida tarbija kontaktandmed. Müüja võtab kliendiga ühendust 14 päeva jooksul, et leppida kokku edasine tegevus.

8. MUUD TINGIMUSED

8.1. Kõiki Diivaniparadiis OÜ külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Ettevõte kohustub mitte avaldama kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele. Ettevõte kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete saatmiseks kliendile või tellimusega seotud küsimuste korral. Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist ettevõtte andmebaasist.

8.2. Diivaniparadiis jätab endale õiguse korrigeerida trükivigade ja muude vigade tõttu e-poodi sattunud väärinfot.
8.3. Arvutikuvaritest tulenevatel põhjustel võivad e-poes toodud värvid pisut tegelikust erineda.