Diivaniparadiis
Sinu ostukorv
Sulge
Transport
0,00 €
Hind
0,00 €
Konto
Sulge
Registreeri kasutajaks
Oled juba kasutaja?
Unustasin parooli
Konto
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkamisel nõustud küpsiste kasutamisega.
Nõustun
Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika reguleerib Diivaniparadiis OÜ veebilehe ja/või mobiilirakenduse kasutamist ning kogu seal pakutavat teavet ja teenuseid. See privaatsuspoliitika ei kehti ühegi kolmanda osapoole rakenduse, teenuse ega veebilehe kohta, isegi kui pääsete neile siitkaudu juurde või neid on siin mainitud (sh teised müüjad). Seda privaatsuspoliitikat ei kohaldata teabe suhtes, mida Teie poolt edastatakse kolmandatele isikutele või mida nemad on kogunud. Kui seda privaatsuspoliitikat ei kohaldata, peaksite enne enda kohta käiva teabe edastamist lugema kohaldatavat privaatsuspoliitikat ja sellega seotud tingimusi, mis on postitatud veebilehele, rakendusele või muule teenusele, mida kasutate.

Kasutajakonto registreerimisel või muul viisil Diivaniparadiis OÜ veebilehte või mobiilirakendust kasutades peate kinnitama, et olete käesolevat privaatsuspoliitikat lugenud ja sellest aru saanud.

Lugege seda privaatsuspoliitikat hoolikalt, kuna see kirjeldab, kuidas me teie isikuandmeid kogume, kasutame, säilitame ja töötleme. Kui te selle privaatsuspoliitikaga ei nõustu, ärge kasutage Diivaniparadiis veebilehte ja/või mobiilirakendust.

 

 

Teie isikuandmete vastutav töötleja on Diivaniparadiis OÜ, äriühing registrikoodiga 10388850, address Tartu maakond, Tartu linn, Riia tn 136, 51014, kontakttelefon +372 5071200, meiliaadress: info@paradiis.ee.