Diivaniparadiis
Sinu ostukorv
Sulge
Transport
0,00 €
Hind
0,00 €
Konto
Sulge
Registreeri kasutajaks
Oled juba kasutaja?
Unustasin parooli
Konto
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkamisel nõustud küpsiste kasutamisega.
Nõustun
Privaatsuspoliitika

Diivaniparadiis on üks edukamatest tegutsejatest Eesti mööbliturul 1998. aastast. Firma on jätkuvas arengus, otsides uusi võimalusi ja väljakutseid. Oleme kiired ja tegevusele orienteeritud nii oma otsuste tegemisel kui ka nende elluviimisel. Tahame olla parimad.

Selle eelduseks on nii meie klientide kui ka töötajate väärtustamine.

Firma esindused on täna viies Eesti linnas: Tartus, Narvas, Tallinnas, Pärnus ja Viljandis. Lisaks tegutseb aktiivselt meie online kauplus. Hetkel omab firma Eestis üle 5000 m2 müügipinda.

Firma missiooniks on hubase ja omanäolise kodu loomine.

Firma visiooniks on olla omapära ja kvaliteeti hindavate tarbijate esimene valik kodumööbliturul.

Suurem osa Diivaniparadiisi mööblivalikust on Eestis ainulaadne. Huvitava eseme leiab nii romantilise stiili nautija kui ka lihtsama stiili huviline.

Jätkuvas arengus on romantilise stiili, aksessuaaride valiku laiendamine.

Oma strateegiate ja plaanide tegemisel lähtume oma tegemistest klientide pilgu läbi. Usume, et sellest lähtuv teguviis tõhustab klientide rahulolu ja ühtlasi tagab kõrge maine nii firmale kui ka meie töötajatele.

Oleme ambitsioonikad ja tulemusele orienteeritud. Igal töötajal on võimalus oma potentsiaali näidata ja me tasustame edu. Töötaja arvamusega arvestatakse. Pöörame suurt tähelepanu meeldivale töökeskkonnale ja headele töötingimustele. Väärtustame omavahelist koostööd, peame meeles töötajaid sünnipäevadel ja jagame üksteisega edulugusid.

Meie töötajad armastavad oma tööd.